
Dwa pomysły na zróżnicowane ukształtowanie terenu na działce
20 lipca 2021
15 pomysłów na man cave w pergoli
14 sierpnia 2021Woda w ogrodzie to nie tylko basen, staw czy oczko wodne. Wartością samą w sobie jest jej kojący charakter bez względu na to, na jak dużej przestrzeni ją zastosujemy. Nietypowe elementy wodne takie jak stoły wodne, bloki wodne, czy miski mogą stać się jednym z najważniejszych elementów przyciągających wzrok w Twoim ogrodzie.
Bloki wodne
Subtelne, zaskakujące, przyjemne dla oka. Czasami niewielkich rozmiarów element potrafi nadać przestrzeni lekkości, odmienić ją i wprowadzić inną aurę. Bloki wodne gabarytowo nie zajmują wiele miejsca, intrygują ciekawym designem i nieoczywistym zastosowaniem. Pociągają, intrygują, wprowadzają przyjemny dźwięk wody w otoczeniu, są estetyczne i zapewniają ukojenie. Dodatkowo niektóre z nich mogą się wspaniale sprawdzać jako poidła dla ptaków.
Elementy wodne działają na zmysły i pozostają atrakcyjne również nocą, jeśli wybierzemy produkty wyposażone w oświetlenie LED. Muzyka dźwięków i piękny wygląd w ciemności – to przepis na klimatyczny wieczorny ogród.
Jak działa fontanna ze światłem LED?
Wystarczy, że wybierzesz fontannę z oświetleniem LED a możesz liczyć na atrakcyjną nocną dekorację. Woda bąbelkuje z dyszy ze stali nierdzewnej. Oświetlenie LED umieszczone jest na środku górnej płyty. Woda spływa równomiernie po bokach bloku do podziemnego zbiornika i jest ponownie pompowana. Urządzenie dostarczane jest w całości, wraz ze wszystkimi elementami: z pompą, dyszą i oświetleniem LED.
Podziemny zbiornik wodny
Elementy wodne zaprojektowano w taki sposób, aby zbiornik wodny fontanny można było zainstalować pod ziemią. Dzięki temu widoczny jest tylko elegancko zaprojektowany blok z fontanną. Woda wydaje się znikać w ziemi, skąd jest pompowana z powrotem przez centralną dyszę.
Cechy bloków wodnych
Dostępne w 3 mm stali Corten i aluminium
Dostępne w 2 rozmiarach: 700x700x700mm i 3000x700x700mm
Standardowe kolory Aluminium: RAL 7021 i 9016. Na zamówienie dostępne są inne kolory RAL
5 lat gwarancji (osobna gwarancja na pompy i oświetlenie LED, gwarancji udziela dany producent)
Jeśli perspektywa wprowadzenia do ogrodu niewielkiej zmiany, finezyjnego urozmaicenia do Ciebie przemawia, daj nam znać, pomożemy Ci wybrać fontannę lub blok wody dopasowany do Twojego ogrodu i Twojego stylu!
Zastanawiasz się, jakie sprzęty i produkty dobrać do swojej przestrzeni ogrodowej? Chcesz mieć pewność, że to, co planujesz, zmieści się, zachowując wygodną komunikację? Skorzystaj z konsultacji Doradcy Zakupowego. Od kilkunastu lat zbieramy doświadczenie, obserwując, jak różne materiały i produkty od konkretnych producentów zachowują się w toku użytkowania oraz pod wpływem warunków atmosferycznych w Polsce. Chętnie podzielimy się z Tobą tą wiedzą.