Projekty i Realizacje

W ochronie prywatności klientów nie prezentujemy zrealizowanych ogrodów publicznie

Przejdź do portfolio Skontaktuj się po dostęp

Nowoczesne ogrody przydomowe inspiracje

Czy wiesz, co możesz w swoim ogrodzie? Jakie niezwykłe możliwości czekają dziś na właściciela ogrodu, który pragnie się wyróżnić i dopasować przestrzeń perfekcyjnie do swoich potrzeb?

Polska jest już od dawna równoprawnym uczestnikiem globalnej wioski. Produkty, pomysły i aranżacje z USA, UK, UE są dostępne dla Ciebie. A nierzadko noszą etykietkę made in Poland i prezentują światowy poziom jakości i designu.

My jesteśmy tu po to, aby pokazać Ci te możliwości a podobające Ci się elementy mądrze zaaranżować w spójny ogrodowy obraz, w którym będzie Ci się wygodnie żyło na codzień.

Galeria ogrodów

Zrób test gustu, który pomoże nam zdecydować w jaką stronę pokierować styl Twojego ogrodu. Znajdziesz tam ogrody przydomowe inspiracje wg naszego wyboru.

Wnętrza Ogrodowe

Zainspiruj się Case Study luksusowych stref funkcjonalnych. Sprawdź jak możesz powiększyć swój dom o zadaszone tarasy – niemal całoroczne pokoje w ogrodzie. Outdoor living to najnowszy trend na świecie.

Stawy kąpielowe i ozdobne

Zobacz Case Study projektowanych i wykonywanych przez nas dużych zbiorników wodnych. Taka budowa to poważne przedsięwzięcie – czy uznasz je za warte zachodu?

Galeria Ogrodowa

Znajdź swoje ulubione rośliny w naszym katalogu online. Wybraliśmy dla Ciebie ok. 300 odmian i gatunków drzew i krzewów, które na podstawie własnej praktyki polecamy do stosowania w ogrodach w Polsce.

Viven Garden

Skorzystaj z naszego wirtualnego Salonu Wyposażenia Ogrodów aby wybrać pasujące Ci sprzęty do urządzenia swojej wymarzonej przestrzeni. Znajdziesz tam m.in. zadaszenia tarasów wszelkiego rodzaju, meble i podłogi, oświetlenie i donice.

Zielone ściany

Sprawdź galerię ogrodów wertykalnych. Może i Ciebie zachwyci innowacyjna i zjawiskowa metoda uprawy roślin w pionie, którą możesz odróżnić się od innych zarówno w ogrodzie jak i we wnętrzu domu.

Rzeźba w ogrodach

Przejrzyj różne rodzaje rzeźb używanych w architekturze krajobrazu i pomóż nam zorientować się w Twoim guście. Ułatwisz nam znalezienie idealnego dzieła sztuki dla Ciebie.

Kamień naturalny

Przejrzyj różne rodzaje kamienia dostępne na polskim rynku. Galeria przydaje się na etapie doboru materiałów wykończenia w ogrodzie, aby były spójne z tymi wykorzystywanymi na i w domu.

Materiały dla polskich ogrodów

Co przetrwa amplitudy temperatur sięgające 70*C podlane potężną ilością deszczu i śniegu? Co z tego Ci się spodoba i będzie pasować do stylu ogrodu?

Kompozycje roślinne

Sztuka zestawiania roślin to jak malowanie obrazu z kalendarzem w ręku. Uwielbiamy zestawiać ze sobą rośliny by wywołać określony efekt w Twoim nastroju i zaskakiwać Cię przez cały rok.


Zabierzmy się za Twój ogród

Opowiedz nam o swoim przypadku i potrzebach – sprawdź co Ci zaproponujemy. Możesz liczyć, że doradzimy Ci najmądrzejszą drogę postępowania, jaką sami przyjęlibyśmy w Twojej sytuacji.


Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Szukasz czegoś innego?

Wróć do OFERTY Przejdź do KONTAKTU