Kiedy przyjeżdżam na działkę i zaczynamy rozmowę o Tobie, moja percepcja ulega fantastycznemu przeobrażeniu. Zmysły wyostrzają się a ja kolekcjonuję dane jak elementy wielkiej układanki. Później, kiedy tworzę koncepcję ogrodu dla Ciebie, jestem trochę jak detektyw, a trochę jak osoba układająca skomplikowane puzzle. Głowię się i pracuję póki nie uda mi się złożyć kompletnego obrazu. W którym wszystko do siebie pasuje, życzenia wszystkich są zaspokojone, a ja jestem zachwycony efektem w każdym szczególe.

Jakub


Jakub Gardner team

projektanci ogrodów High End


Naszym celem jest zbudowanie dla Ciebie

 1. pięknej
 2. mądrze urządzonej i
 3. wygodnej

przestrzeni wokół domu.


Tworzymy miejsca, w których

żyje się przyjemnie

dla ludzi, którym ogród jest równie drogi jak wnętrze domu.


Nasza dewiza to

Nie mniej niż Doskonale.
Obsługujemy cały proces w trybie zaprojektuj i wybuduj.

Dostarczamy materiały i wyposażenie,
zatrudniamy wykonawców i nadzorujemy ich pracę.


Razem z rozwojem zawodowych pasji, bazując na talentach i predyspozycjach członków zespołu, wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i budowie:

 • ogrodów prywatnych
 • działek z dużymi różnicami poziomów
 • wielohektarowych, naturalistycznych ogrodów-parków przy prywatnych posiadłościach wiejskich / podmiejskich
 • dużych, nowoczesnych tarasów przy mieszkaniach typu penthouse
 • stawów kąpielowych z technologią oczyszczania wody opartą o metody naturalne

Od 2013 r. rozwijamy autorski standard dokumentacji projektowej HED: dzielimy projekt ogrodu i rodzaje specjalizacji wykonawczych na 13 podbranż, czytelnych dla wszystkich uczestników procesu.

Podział odzwierciedlamy na planszach projektowych i w przedmiarze robót, a następnie staje się fundamentem bezusterkowej organizacji budowy ogrodu.


Budowa ogrodu to zwykle relatywnie długi, brudny od błota i ciężki psychologicznie proces. Dokładamy starań, abyś przeszedł go najłagodniej, jak to możliwe.

Słuchamy Cię. Podstawą pracy nad projektem jest uważna analiza indywidualnej sytuacji klienta, a następnie budowa dopasowanego, multidyscyplinarnego zespołu. Od początku istnienia pracowni doskonalimy się w przeprowadzaniu skutecznych wywiadów z klientami.

Dobieramy rozwiązania zgodnie z zasadą less i more, którą przekładamy na minimalizację środków (wyrazu i do celu) koniecznych do wsparcia Twojej potrzeby.

Współpracujemy z najlepszymi polskimi, europejskimi i amerykańskimi specjalistami zweryfikowanymi w boju.

Stale poszukujemy zdolnych i doświadczonych fachowców, bo dzięki współpracy z nimi możemy rozwinąć poziom naszych usług i przeżyć wyjątkowe przygody.

Nasze szerokie kontakty stanowią potężny kapitał wiedzy i doświadczeń, z którego korzystamy w pracy dla Ciebie. Poznajemy wyjątkowych ludzi podczas projektów realizowanych z najlepszymi polskimi architektami, m.in. Mobius Architekci oraz aktywnej działalności społecznej, między innymi w ramach Organizacji Ogrodów Polskich oraz w Stowarzyszeniu Architektury Krajobrazu.

Prowadzimy badania nad:

 • wydajnością metod projektowych w sektorze prywatnym w ujęciu holistycznym
 • ergonomią stref życia – dom – wnętrze – zewnętrze
 • optymalizacją procesu projektowego pod kątem poziomu zadowolenia każdego uczestnika procesu projektowania, budowy i utrzymania ogrodu
 • standardami pracy i komunikacji w branży ogrodniczej, w oparciu m.in. o NVC – non violent communication (projekt kultura ogrodnictwa)
 • oraz skuteczną organizacją pracy.

Działamy w branży ogrodniczej od 2004 r.Poznaj nasz team


Jakub ‘Gardner’ Myśliwiec

CEO, projektant ogrodów

zobacz profil twórcy


Zespół pracowni:

Łukasz Kilarski

projektant ogrodów

zobacz profil projektanta


Marcin Gąsiorowski

projektant stawów kąpielowych

zobacz profil projektanta


Arek Łuc

projektant ogrodów

zobacz profil projektanta


Karolina Wawrzonowska

projektant, manager marketingu


Agata Szeląg

administracja, rozliczenia


Hiron® made in Poland:

Marka, którą powołaliśmy do życia w 2022 r. aby wprowadzić na rynek produkty tworzone pod naszym nadzorem, według naszych projektów, specyfikacji i wytycznych.

Koncentrujemy się na maksymalizacji funkcjonalności i wytrzymałości, nadajemy naszym obiektom eleganckie i możliwie ascetyczne formy. Współpracujemy wyłącznie z wyselekcjonowanymi i dobrze nam znanymi polskimi producentami oraz ze swoimi ekipami wykonawczymi.

Sprawdź produkty na Viven Garden