Strona w trakcie przebudowy / aktualizacji JG solo do JG-Team

(wkrótce więcej o Marcie ! )

[three_col_col1]

Moja praca

Robię ogrody – od ponad dekady, z głęboką pasją, stale poszerzając swoje kompetencje. Projektuję, nadzoruję i doradzam jak zakładać zachwycające, komfortowe i funkcjonalne ogrody prywatne.

Pracując z zaprzyjaźnionymi ekspertami pokrewnych branż, wykonawcami i dostawcami, wykorzystując zgromadzoną przez lata pracy wiedzę, doświadczenie i kontakty – pomagam osobom posiadającym działkę stworzyć ogród indywidualnie dopasowany do codziennych potrzeb. Zieloną przestrzeń odpoczynku od ciężkiej pracy i stresującego życia, kontaktu z naturą, regeneracji zdrowia i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

  1. Nie namawiam na projekty, tam gdzie wystarczy porada – nie naciągam na zbędne koszty.
  2. Oferuję Ci dokładnie taki zakres usług, jakiego wykonanie jest niezbędne, aby w Twojej sytuacji, na Twojej działce, mógł powstać piękny i funkcjonalny ogród spełniający Twoje potrzeby.

Jeśli szukasz kogoś takiego jak ja, znalazłeś właściwego człowieka:

  1. Jestem projektantem
  2. z ogromnym doświadczeniem wykonawczym,
  3. i równocześnie nie wykonawcą – więc stoję tylko po Twojej stronie,
  4. ze mną „nie ma że się nie da” – znajduję wykonawców i dostawców na każdy pomysł,
  5. a oferuję Ci wykwintny dizajn i wysokiej klasy koncepcje artystyczne
  6. i osobiście dopilnowuję realizacji wszystkich szczegółów do samego końca.

Zajmuję się wszystkim tym, co wokół domu:

ukształtowaniem terenu, ogrodzeniem,
brukami i tarasami, trawnikami i nasadzeniami,
nawodnieniem, oświetleniem
i wszystkimi obiektami funkcjonalnymi
– małą architekturą, budowlami wodnymi, …

[/three_col_col1]
[three_col_col2]

Filozofia

Oferuję Ci więcej, niż inni. I nie są to puste słowa.

Co mnie odróżnia? Czerpię z trochę lepszych źródeł. Mam odrobinkę szerszą perspektywę. I nieco inaczej pojmuję profesjonalizm. Niewiele? Dość, by podjąć właściwą decyzję.
Czy mamy się godzić na nudne, pozbawione inwencji odbitki z zapuszczonych PRLowskich zieleńców i zabiedzonych ogródków działkowych? Miejsca nafaszerowane neonową karykaturą amerykańskiego kompleksu, polukrowane tandetną chińską produkcją masową? Czy mamy powielać i kontynuować naszą polską rzeczywistość ogrodową?

Czy też dostrzegając różnicę i czując niedosyt, powinniśmy uczyć się od lepszych od nas i stawiać poprzeczkę na pozycji „nie mniej niż doskonale”?
Rozszerzam powierzchnię Twojego domu o piękne, funkcjonalne i lekkie w utrzymaniu zielone salony. Z ciekawością i zaangażowaniem poznaję Ciebie, Twoją rodzinę i Wasze potrzeby. Szczegół po szczególe przekształcam pragnienie posiadania ogrodu w doskonale zagospodarowaną przestrzeń. Tworzę koncepcję ogrodu, który będzie służył Ci przez długie lata, zachwycał gości a domownikom dawał spokój i odpoczynek. Rozbudowuję Twój dom o wypełnione bujną roślinnością pokoje pod gołym niebem.

Ponieważ każdy projekt jest indywidualnym przedsięwzięciem, składającym się z ogromnej ilości aspektów estetycznych, funkcjonalnych i technicznych, pracuję w wieloosobowym teamie ekspertów uzupełniających się swoimi umiejętnościami i perspektywami. W tej synergii rodzi się perfekcyjny dizajn ogrodu dla Ciebie.

Ta praca nie może zostać zdefiniowana poprzez prosty styl ogrodowy. To zrozumienie jak chcesz żyć i budowa partnerstwa z tą świadomością. Takie partnerstwo gwarantuje, że cały dizajn oraz powiązane elementy i przestrzenie zostaną spersonalizowane dla Ciebie aż po ostatni centymetr kwadratowy. I praca nie jest skończona, póki ostatni kamień, roślina czy inna część ogrodu nie znajdzie swojego miejsca a Ty nie będziesz zachwycony.

Stwórz swój ogród ze mną. Zmień przestrzeń, na którą patrzysz, w której odpoczywasz i żyjesz, zostawiając po sobie indywidualny ślad odciśnięty w krajobrazie. Zrób to dobrze.

[/three_col_col2]
[three_col_col3]

Historia marki

Przez ponad 10 lat zajmowałem się realizacją wielkich projektów w zieleni publicznej i indywidualnej: publicznych parków, skwerów, terenów rekreacyjnych, komercyjnych hoteli i ogrodów. Zrealizowaliśmy ponad 300 inwestycji ogrodowych i krajobrazowych, prywatnych, publicznych i komercyjnych. Współpracowałem z największymi firmami budowlanymi w Polsce – takimi jak Budimex Dromex, Mostostal, Skanska, Eiffage Mitex.

Razem z moim teamem pracowaliśmy jako generalni wykonawcy i podwykonawcy – nasze ekipy wykonywały nasadzenia roślin, nawierzchnie, nawodnienia, oświetlenia, budowy murów, altan, obiektów wodnych… wszelkie prace ogrodnicze, budowlane a także projekty m.in. dla tak wspaniałych inwestycji jak:

Park za Maskalisem w Busku Zdroju, Hotel i restauracja Chochołowy Dwór w Jerzmanowicach, Park Kościuszki w Krakowie, Park Zdrojowy w Inowrocławiu, teren rekreacji Karabosy w Siesławicach, Fabryka La Farge w Gackach, Hotel i Spa Malinowy Zdrój w Solcu Zdroju, Rynek Główny w Wieliczce, Plac Matejki w Krakowie, Park IHAR w Radzikowie, Plac Tobrucki w Szczecinie, apartamenty Tatra Chalet w Zakopanem…

Zarządzałem założonymi przez siebie firmami ogrodniczymi m.in. biurem projektowo – wykonawczym „Pracownia Sztuki Ogrodowej”, punktem sprzedaży roślin „Galeria Ogrodowa przy Uniwersytecie Rolniczym” w Krakowie.

Po latach realizowania projektów jako generalny wykonawca i manager dużego zespołu, podjąłem decyzję o odejściu od tego typu biznesu, inwestycji publicznych, przetargów, wielkich organizacji i zarządzania pracą ekip wykonawczych.

Obecnie znajduję szczególną radość w bezpośredniej pracy z klientem indywidualnym, z tym „trudnym klientem” który wybrzydza, marudzi, zmusza do szukania nowych rozwiązań, stawia wysokie wymagania. Lubię zakładać ogrody, lubię ogrodnictwo, rośliny i technologię – to moja życiowa pasja. A najbardziej lubię razem z zadowolonym właścicielem po paru latach od realizacji napić się kawy na tarasie, obserwując przepiękny ogród, który jeszcze niedawno był nieużytkowym, księżycowym krajobrazem.

Oto geneza powstania marki Jakub Gardner Team – opartej na wiedzy oraz idei świadczenia pomocy zgodnie z regułą „niezbędnego minimum”.

[/three_col_col3]