Jakub 'Gardner’ Myśliwiec

Projektant ogrodów i rzeczywistości

facebook. jakub.gardner | whatsapp. 535737361 | profil LinkedIn

Nie mniej niż Doskonale.

Wychowałem w romantycznej, wiejskiej scenerii a podczas mojego dorastania mój tato przekształcał naszą ziemię z gospodarstwa w piękny ogród. Wychował mnie w etosie pracy i zaszczepił mi miłość do ogrodów, kształtowania świata z rozmachem i mądrością.

Entuzjasta piękna, wygody i mądrego postępowania. Zadeklarowany funkcjonalista. Oddany swojej pracy, nieustannie poszukujący nowych okazji do rozwoju i stania się lepszym – zawodowcem, managerem i człowiekiem. Podobnie jak Łukasz Kilarski wyznaje zasadę, że Natura jest najlepszą nauczycielką.

Stale szuka mistrzów, dzięki którym może pogłębiać swoją wiedzę. Inspiracje czerpie z licznych podróży po ogrodach świata i dzikich zakątkach przyrody, szczególnie Anglii i krajach skandynawskich. Fascynuje się Japonią i zasadami estetyki opartej na subtelnej symbolice i skojarzeniach nieświadomości.

Zobacz koncept na Wnętrza Ogrodowe w Ogrodzie Minimalnym

Słuchaj podcastu Gawędy Ogrodnicze

Czytaj biuletyn zatrzymaj się! Sztuka Ogrodowa

Posłuchaj Jakuba jak opowiada o swojej pasji i historiiJakub uczestniczy w każdym procesie twórczym w swojej pracowni. Bądź pewny, że jeśli oddasz nam swoją działkę do zaaranżowania, będzie uważnie czuwał nad projektem i realizacją.

przejdź do Kontaktu wróć do informacji o pracowni