Marcin Gąsiorowski – sylwetka projektanta

Jestem fanem dzikich ogrodów

Projektant stawów kąpielowych i naturalistycznych ogrodów

> zobacz stronę www

Marcin jest architektem krajobrazu, ekologiem i wybitnym specjalistą w dziedzinie uzdatniania wody metodami naturalnymi. Zajmuje się zagadnieniem stawów kąpielowych praktycznie od początków jego istnienia. Na co dzień żyje w Niemczech, gdzie ta idea się narodziła i jest najbardziej rozwinięta. Inne jego specjalizacje to metody retencji wód opadowych oraz renaturyzacja obszarów zdewastowanych.

Marcin jest niezależnym ekspertem, nie związanym z żadnym dużym systemem ani korporacją produkującą osprzęt do budowy stawów lub sprzedającą środki chemiczne do jej uzdatniania. Koncentruje się na stworzeniu stabilnego biotopu, w którym każde żywe istnienie jest uszanowane i służy stabilizacji ekosystemu a tym samym osiągnięciu krystalicznie czystej wody.

Projekty i porady Marcina są osadzone w doskonałym rozumieniu praw natury i wieloletnim doświadczeniu w realizacji stawów kąpielowych na całym świecie – w Niemczech i w Polsce ale i w Rijadzie czy w Egipcie.Jeśli w ogrodzie, który z nami założysz chcesz mieć staw kąpielowy  – bądź pewny, że Marcin Będzie uczestniczył jego zaprojektowaniu i realizacji.

przejdź do Kontaktu wróć do informacji o pracowni