Pergole Renson

Sięgaj po marzenia!
Wybierz z nami swoją pergolę

Projektujemy, inspirujemy, myślimy przestrzenią ogrodu


Pergole Renson
- przegląd rekomendowanych modeli:


Camargue Skye


Skye = dach odsłaniający czyste niebo.
To najbardziej luksusowy produkt w ofercie Renson. Lamele dachowe odsuwasz na bok - otwierając panoramiczny widok na niebo.

Camargue


Rolety, suwnice, silnik i inne opcje wyposażenia w ukryte w konstrukcji. Wytrzymuje wiatr do 160-200 km/h i pokrywę śnieżną do 150kg/m2. Pełna opcja wyposażenia.

Algarve 'Classic Line'


Linia klasyczna predysponowana do tradycyjnej lub rustykalnej estetyki domu i ogrodu. Delikatne akcenty i wykończenie imitujące drewno. Kasety rolet są dokręcane od zewnątrz konstrukcji.

Aero


Samodzielne zadaszenie idealne do wbudowania w istniejącą konstrukcję. Możliwość dopasowania kolorów i wymiarów. Posiada opcję konfiguracji z domem inteligentnym.
Wyposażenie dodatkowe i Wypełnienie ścian pergoli

Każda ściana może być zamknięta w inny sposób.

Każdy z elementów możesz zakupić niezależnie na wymiar i zastosować do innego celu - np. we własnej konstrukcji.Zainspiruj się przykładami... ale pamiętaj -
Twoja pergola będzie Jedyna W Swoim Rodzaju.


Altana czy pergola?

Nie musisz wybierać, bo konstrukcje Renson dają Ci obie te opcje równocześnie.

Zadaszenia są standardowo wyposażone w obrotowe lamele dachowe. Ustawiasz je w zależności od pogody i potrzeby. Dach po zamknięciu chroni Cię przed słońcem, deszczem i śniegiem a aluminiowa konstrukcja wytrzymuje najbardziej ekstremalne warunki. Wiosną, jesienią lub wczesnym rankiem otwierasz lamele i cieszysz się ciepłem i światłem.

Ściany mogą być zamykane w różnorodny sposób, a w zestawie z ogrzewaniem pergola staje się całorocznym pawilonem ogrodowym. Wydłużasz korzystanie z ogrodu do pełnych 4 sezonów i 12 miesięcy.

Możliwość odpoczynku na powietrzu,
dla Ciebie i Twoich bliskich,
niezależnie od pogody, pory dnia czy roku.

Najbliższa Ci osoba wraca z pracy po ciężkim dniu. Kanapa, cisza i spokój - tego jej trzeba. Nastrojowa muzyka, ciepło, przytulanie, coś do przekąszenia... Dlaczego nie na zewnątrz? Bo kropi? Bo za oknem już ciemno? Wieje zimny wiatr? A może palce i uszy marzną od mrozu? Czy panuje upał nie do wytrzymania?

Typowe przeszkody blokujące nas przed wyjściem do ogrodu nie mają znaczenia przy pergolach Renson z pełnym wyposażeniem. Przy pięknej pogodzie otwierasz się na otoczenie. Przy niekorzystnych warunkach - odcinasz tylko od nich, ale nie od ogrodu.

Więcej komfortu i ładu,
minimum pracy i zachodu
gdy spędzasz czas wśród zieleni.

Dość kiszenia się w domu. Po to tworzysz ogród, żeby spędzać w nim czas. Jeść patrząc na kojącą zieleń - śniadania, obiady i kolacje. A kiedy wszyscy się rozchodzą - usiąść komfortowo z książką i filiżanką kawy.

Pod pergolę Renson możesz wstawić meble na cały rok - stół jadalniany albo zestaw wypoczynkowy - nie musisz martwić się pokrowcami czy chowaniem poduszek. Zamykasz dach i rolety - i ani śnieg, ani deszcz nie zrobią im szkody. Kiedy jest gorąco - uchylasz obrotowe lamele i wpuszczasz świeże powietrze. Wiosną i jesienią, kiedy każdy promyk słońca jest na wagę złota - otwierasz wszystko i korzystasz.

Doskonały i nowoczesny design
zgrany wnętrzem Twojego domu.

Diabeł tkwi w szczegółach, prawda? Ludzie z Rensona zdają sobie z tego sprawę. Zachwyca nas minimalistyczny design, w którym wszystkie kable i mechanizmy, silniki i czujniki są skrzętnie ukryte w lekkiej i prostej konstrukcji. A to naprawdę nie lada osiągnięcie, bo te pergole są wręcz naszpikowane urządzeniami służącymi stworzeniu wewnątrz dokładnie takiego (mikro)klimatu jakiego w danej chwili potrzebujesz.

Spodoba Ci się też bogaty katalog opcji i kolorystyki. Dopasujesz wygląd i funkcje swojego zadaszenia do wnętrza domu, koloru sofy ogrodowej i deski tarasowej. Wyposażenie obejmuje także nastrojowe zasłonki oraz oświetlenie o różnej temperaturze światła - zimne, gdy chcesz popracować w skupieniu albo ciepłe i ściemniane, gdy potrzebujesz ukojenia i relaksu.

"Wpadnij do mnie,
usiądziemy i porozmawiamy w ogrodzie..."

Ludzie i relacje - to jest przecież Najważniejsza Sprawa na świecie. I to właśnie, "last but not least" - jest największa korzyść z posiadania pergoli Renson. Spotkania z kim chcesz i w atmosferze jaką wymyślisz.

Wieczór we dwoje z Twoją drugą połówką - wyjść z domu, ale nie musieć wybierać się nigdzie daleko. Rodzinna biesiada albo impreza z przyjaciółmi - przy grillu lub kominku. Spotkanie z przyjaciółką lub klientem, gdy wolisz nie wchodzić do wnętrz mieszkania. Albo przestrzeń zabaw dla dziecka, bo wiesz, że nie wyjdzie bez Twojej wiedzy poza zamknięte rolety.

Wszystkie takie i inne scenariusze możesz zrealizować pod tymi wyjątkowymi dachami. Ograniczenia znikają, otwierają się wyłącznie możliwości.


Napisz do Doroty i dowiedz się więcej.


Dorota Danielska

tel. 0048 530 493 641

Skontaktuj się ze mną. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zorientuję Cię w cenach.
Opowiedz mi o swoich oczekiwaniach, a ja doradzę najlepiej dopasowany produkt.

Sprawdzimy warunki montażowe u Ciebie na miejscu i wspólnie wybierzemy kolorystykę. Po konfiguracji pergoli i wyposażenia otrzymasz ofertę na dostawę i montaż.

Chcesz zobaczyć pergolę na żywo? Możesz samodzielnie odwiedzić nasz showspace w Krakowie na ul. Malborskiej 24 lub umówić się ze mną na spotkanie na miejscu.

Jeśli jesteś projektantem, możesz liczyć na pełne wsparcie techniczne.

    Zadzwoń teraz