Spieszymy z odpowiedzią!
Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej kreatywnego pomysłu na aranżację pergoli. Jeśli masz świetną koncepcję, wyślij do nas zgłoszenie od razu.
Jeśli masz inny pomysł na przedstawienie nam swojej koncepcji, jesteśmy otwarci na Twoją inwencję. Możesz przesłać nam przykładowe inspiracje lub zdjęcia czy próbki kolorów. A może chcesz się skupić wyłącznie na formie opisowej? Nie ma problemu!
Wystarczy, że zaznaczysz kluczowe elementy swojej koncepcji i upewnisz się, że spełniasz wymagania zawarte w Regulaminie. Nie będziemy oceniać staranności wykonania projektu. Skupimy się wyłącznie na Twoim pomyśle.
Jeśli zdecydujesz się na formę wizualną, uzupełnij ją krótkim opisem, np.:
Pergola Renson Camargue o wymiarach 4×6 w kolorze antracytowym. W środku beżowa sofa, stolik kawowy oraz betonowe donice. Pergola wolnostojąca w ogrodzie leśnym.