Twórcy ogrodów z Krakowa

Jakub „Gardner” Myśliwiec

Marta Kurek-Stokowska

Łukasz Kilarski

Jak działamy?

pomysł

dokumentacja

realizacja

Zadzwoń: tel. 535 73 73 61

lub napisz wiadomość:

  Komunikatory: fb. jakub.gardner | whatsapp. 535737361 | skype. jakubgardner

  Odpowiadając na częste pytania..


  1Czy projekt jest mi niezbędny?

  Projekt – nie. Ale dobry pomysł i plan – tak. Przy bardzo małych i prostych działkach, balkonach i tarasach – nie uruchamiamy całego procesu projektowego. Pomagamy na zasadzie konsultacji poszerzonej o niezbędne rysunki i przeliczenia. Ale to czy da się zastosować tak uproszczony proces możemy określić dopiero po poznaniu i przeanalizowaniu Twojej indywidualnej sytuacji.

  Masz małą działkę, taras lub balkon? Zobacz „ogród bez projektu”.


  2Ile kosztuje projekt ogrodu?

  To nie jest dobre pytanie na początek rozmowy – wolimy skupić się na Twoich potrzebach i harmonijnym ułożeniu ich na działce, a nie skupiać na kwestiach materialnych.

  Nie jesteśmy najtańszymi projektantami na rynku – ale najdroższymi też nie. Nie robimy tego od wczoraj, zawsze staramy się uczciwie wyceniać swoją pracę, na czytelnych zasadach. Nie negocjujemy z Tobą nigdy zmiany warunków po podpisaniu umowy, nawet gdy okazuje się, że pracy jest więcej niż zakładaliśmy.

  Odezwij się do nas (opowiedz o ogrodzie marzeń, prześlij zdjęcia działki i mapkę) – a złożymy Ci ofertę na projekt w różnych wariantach.


  3Czy projektujecie przez internet?

  Jeśli mówimy o ogrodzie (zwłaszcza prywatnym), osadzonym w przestrzeni krajobrazowej – to nie.

  Wykonaliśmy kilka takich prac i nabraliśmy przekonania, że to nie ma sensu. Zawsze staramy się wykonać swoje zadania najlepiej jak tylko potrafimy – a bez chociaż jednej wizyty na działce, odebrania swoim ciałem i zmysłami tej przestrzeni – nie da się zaprojektować dobrze ogrodu.

  Wąskie projekty branżowe dla architektów, architektów wnętrz i innych projektantów – gdy poruszamy się w ściśle określonych wytycznych – niekiedy wykonujemy zdalnie.  Spytaj o więcej

  Zadzwoń teraz