Pergole Renson

Sięgaj po marzenia!
Wybierz z nami swoją pergolę

Projektujemy, inspirujemy, myślimy przestrzenią ogrodu

Pergole Renson
– przegląd rekomendowanych modeli:

Camargue Skye


Skye = dach odsłaniający czyste niebo.
To najbardziej luksusowy produkt w ofercie Renson. Lamele dachowe odsuwasz na bok – otwierając panoramiczny widok na niebo.

Camargue


Rolety, suwnice, silnik i inne opcje wyposażenia w ukryte w konstrukcji. Wytrzymuje wiatr do 160-200 km/h i pokrywę śnieżną do 150kg/m2. Pełna opcja wyposażenia.

Algarve 'Classic Line’


Linia klasyczna predysponowana do tradycyjnej lub rustykalnej estetyki domu i ogrodu. Delikatne akcenty i wykończenie imitujące drewno. Kasety rolet są dokręcane od zewnątrz konstrukcji.

Aero


Samodzielne zadaszenie idealne do wbudowania w istniejącą konstrukcję. Możliwość dopasowania kolorów i wymiarów. Posiada opcję konfiguracji z domem inteligentnym.

Każdy model możesz używać cały rok.

Dostajesz zadaszenie na wymiar i wg indywidualnej konfiguracji.

Możesz je postawić samodzielnie, przy budynku i łączyć ze sobą w różnych układach.

Dach w wersji Canvas jest stały, wodoszczelny i wytrzymuje obciążenie śniegiem. Od spodu maskowany jednolitą tkaniną w wybranym kolorze.

Wyposażenie dodatkowe i Wypełnienie ścian pergoli

Każda ściana może być zamknięta w inny sposób.

Każdy z elementów możesz zakupić niezależnie na wymiar i zastosować do innego celu – np. we własnej konstrukcji.

Ekrany Fixscreen

Osłona przed wiatrem, słońcem, deszczem i insektami. Otwarte lub zamknięte w dowolnej pozycji. Zapewniają prywatność, przepuszczają światło, można na nie rzucać filmy. Tkaniny są dostępne w ponad 50 kolorach. Możesz zamówić własny nadruk na całej powierzchni lub części ekranu.

Zobacz więcej →

Panele Szklane

Szklane ściany przesuwają się lekko na wbudowanych szynach. Mogą być zamykane na klucz, zabezpieczając wnętrze przed kradzieżą. Łączą się z ekranami Fixscreen i zasłonami.

Zobacz więcej →

Ogrzewanie

Nagrzewnice w połączeniu z zamknięciem ścian sprawiają, że pergola naprawdę może służyć Ci cały rok.

Zobacz więcej →

Oświetlenie

Oświetlenie LED umożliwia pełną kontrolę nad atmosferą i funkcjonalnością pergoli. Może być montowane w lamelach ruchomych, kolumnach bocznych lub belkach dachu. W wersji ciepłej, zimnej lub RGB oraz z opcją przyciemniania.

Zobacz więcej →

Głośniki Bluetooth

Głośniki stereo dobrej klasy łączą się z dowolnym źródłem dźwięku przez Bluetooth. Z takim wyposażeniem nie będziesz chciał wychodzić z ogrodu do domu.

Zobacz więcej →

Panele Loggia

Przesuwne panele umożliwią Ci pełną kontrolę nad prywatnością i ilością światła. Wybierasz wersję statyczną lub obrotowe lamele, drewno, aluminium lub tkaninę Fixscreen.

Zobacz więcej →

Ściana Linius

Aluminiowe ścianki z lameli można budować do dowolnej wysokości – także jako balustradę. Łączenia i śruby są niewidoczne. W wersji dwustronnej możesz zamontować izolację akustyczną.

Zobacz więcej →

Zasłony zewnętrzne

Nic tak nie buduje przytulnej i romantycznej atmosfery jak zwiewne zasłony. Wykonane z poliestru, nie blakną, nie ściągają się w praniu, wolno się brudzą i nie pleśnieją.

Zdalne sterowanie

Przesuwne panele umożliwią Ci pełną kontrolę nad prywatnością i ilością światła. Wybierasz wersję statyczną lub obrotowe lamele, drewno, aluminium lub tkaninę Fixscreen.

Zainspiruj się przykładami… ale pamiętaj –
Twoja pergola będzie Jedyna W Swoim Rodzaju.

jakub-gardner-team-krakow-Renson-Ogrody-spis-elewacje-fasady-system-elewacyjny-linarte-pergole-concept-home2

Stylowa integracja domu i ogrodu

Altana czy pergola?

Nie musisz wybierać, bo konstrukcje Renson dają Ci obie te opcje równocześnie.

Zadaszenia są standardowo wyposażone w obrotowe lamele dachowe. Ustawiasz je w zależności od pogody i potrzeby. Dach po zamknięciu chroni Cię przed słońcem, deszczem i śniegiem a aluminiowa konstrukcja wytrzymuje najbardziej ekstremalne warunki. Wiosną, jesienią lub wczesnym rankiem otwierasz lamele i cieszysz się ciepłem i światłem.

Ściany mogą być zamykane w różnorodny sposób, a w zestawie z ogrzewaniem pergola staje się całorocznym pawilonem ogrodowym. Wydłużasz korzystanie z ogrodu do pełnych 4 sezonów i 12 miesięcy.

Możliwość odpoczynku na powietrzu,
dla Ciebie i Twoich bliskich,
niezależnie od pogody, pory dnia czy roku.

Najbliższa Ci osoba wraca z pracy po ciężkim dniu. Kanapa, cisza i spokój – tego jej trzeba. Nastrojowa muzyka, ciepło, przytulanie, coś do przekąszenia… Dlaczego nie na zewnątrz? Bo kropi? Bo za oknem już ciemno? Wieje zimny wiatr? A może palce i uszy marzną od mrozu? Czy panuje upał nie do wytrzymania?

Typowe przeszkody blokujące nas przed wyjściem do ogrodu nie mają znaczenia przy pergolach Renson z pełnym wyposażeniem. Przy pięknej pogodzie otwierasz się na otoczenie. Przy niekorzystnych warunkach – odcinasz tylko od nich, ale nie od ogrodu.

Więcej komfortu i ładu,
minimum pracy i zachodu
gdy spędzasz czas wśród zieleni.

Dość kiszenia się w domu. Po to tworzysz ogród, żeby spędzać w nim czas. Jeść patrząc na kojącą zieleń – śniadania, obiady i kolacje. A kiedy wszyscy się rozchodzą – usiąść komfortowo z książką i filiżanką kawy.

Pod pergolę Renson możesz wstawić meble na cały rok – stół jadalniany albo zestaw wypoczynkowy – nie musisz martwić się pokrowcami czy chowaniem poduszek. Zamykasz dach i rolety – i ani śnieg, ani deszcz nie zrobią im szkody. Kiedy jest gorąco – uchylasz obrotowe lamele i wpuszczasz świeże powietrze. Wiosną i jesienią, kiedy każdy promyk słońca jest na wagę złota – otwierasz wszystko i korzystasz

Doskonały i nowoczesny design
zgrany wnętrzem Twojego domu.

Diabeł tkwi w szczegółach, prawda? Ludzie z Rensona zdają sobie z tego sprawę. Zachwyca nas minimalistyczny design, w którym wszystkie kable i mechanizmy, silniki i czujniki są skrzętnie ukryte w lekkiej i prostej konstrukcji. A to naprawdę nie lada osiągnięcie, bo te pergole są wręcz naszpikowane urządzeniami służącymi stworzeniu wewnątrz dokładnie takiego (mikro)klimatu jakiego w danej chwili potrzebujesz.

Spodoba Ci się też bogaty katalog opcji i kolorystyki. Dopasujesz wygląd i funkcje swojego zadaszenia do wnętrza domu, koloru sofy ogrodowej i deski tarasowej. Wyposażenie obejmuje także nastrojowe zasłonki oraz oświetlenie o różnej temperaturze światła – zimne, gdy chcesz popracować w skupieniu albo ciepłe i ściemniane, gdy potrzebujesz ukojenia i relaksu.

„Wpadnij do mnie,
usiądziemy i porozmawiamy w ogrodzie…”

Ludzie i relacje – to jest przecież Najważniejsza Sprawa na świecie. I to właśnie, „last but not least” – jest największa korzyść z posiadania pergoli Renson. Spotkania z kim chcesz i w atmosferze jaką wymyślisz.

Wieczór we dwoje z Twoją drugą połówką – wyjść z domu, ale nie musieć wybierać się nigdzie daleko. Rodzinna biesiada albo impreza z przyjaciółmi – przy grillu lub kominku. Spotkanie z przyjaciółką lub klientem, gdy wolisz nie wchodzić do wnętrz mieszkania. Albo przestrzeń zabaw dla dziecka, bo wiesz, że nie wyjdzie bez Twojej wiedzy poza zamknięte rolety.

Wszystkie takie i inne scenariusze możesz zrealizować pod tymi wyjątkowymi dachami. Ograniczenia znikają, otwierają się wyłącznie możliwości.

Napisz do Doroty i dowiedz się więcej.

Dorota Danielska

tel. 0048 530 493 641

Skontaktuj się ze mną. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zorientuję Cię w cenach.
Opowiedz mi o swoich oczekiwaniach, a ja doradzę najlepiej dopasowany produkt.

Sprawdzimy warunki montażowe u Ciebie na miejscu i wspólnie wybierzemy kolorystykę. Po konfiguracji pergoli i wyposażenia otrzymasz ofertę na dostawę i montaż.

Chcesz zobaczyć pergolę na żywo? Możesz samodzielnie odwiedzić nasz showspace w Krakowie na ul. Malborskiej 24 lub umówić się ze mną na spotkanie na miejscu.

Jeśli jesteś projektantem, możesz liczyć na pełne wsparcie techniczne.

    Zadzwoń teraz