Dziękujemy za zapisanie na newsletter.

Sprawdź swoją pocztę i odpowiedz na parę pytań.


Zapraszamy – pobuszuj po naszej bibliotece dla projektantów:


Przygotowaliśmy dla Was bibliotekę plików, które ułatwią Wam wykorzystanie produktów Renson w Waszych projektach. Będziemy rozbudowywać tą bibliotekę, w szczególności w odpowiedzi na indywidualne życzenia.

Jesteś projektantem?

Zapisz się do naszego newslettera


Encyklopedia Renson na naszej stronie:


Najlepiej używać domyślnie modelu Camargue.

Jest najbardziej uniwersalny i dla ułatwienia pracy projektowej sugerujemy takie postępowanie. W toku składania ofert Inwestor zawsze może zmienić decyzję i zamówić inny model pergoli (Algarve lub Ellice). W razie jakichkolwiek wątpliwości czy potrzeby wsparcia - pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Jeśli czegoś będzie Ci brakować - daj znać!

Staraliśmy się, aby były wygodne w użyciu - o tyle łatwiej nam myśleć o innych projektantach, że to także nasz chleb powszedni. Z drugiej strony mamy "swoją szkołę" więc jeśli będziecie mieć jakieś sugestie lub potrzeby wykraczające poza te podstawowe materiały - zapraszamy do kontaktu a także dzielenia się swoimi uwagami i opiniami.


Podstawowe narzędzia - pobierz bezpośrednio:


 

zbiorczy plik CAD Renson Camargue przygotowany przez nas. Rzuty, wymiary i podstawowe informacjami jakie należy podawać przy zamówieniach (span, pivot, passage height, itp.). Jednostka - metry.
model 3D w Sketchup Renson Camargue, z różnymi wariantami otwarcia dachu (na osobnych warstwach), zlokalizowany na Kraków dla symulowania oświetlenia, pocięty na komponenty dla dopasowania do własnych wymiarów. Jednostka - metry.
Anglojęzyczny katalog Renson Outdoor na 2019 r. Ładne inspiracje na początku, prezentacja wszystkich zadaszeń (pergole, zadaszenia tkaninowe), systemów elewacyjnych (linius, linarte) i elementów uzupełniających dla ogrodów (donice, lampy, mury).

 

Cała biblioteka - przeglądaj narzędzia:

 

katalogi Renson po polsku, pdf
katalogi Renson po angielsku, katalogi zdjęć i realizacji, pdf
pliki techniczne pergoli Camargue i Algarve: pliki CAD i modele SKP od Renson; nasz CAD; nasz model 3D SKP; schemat elektryczny
pliki techniczne pergoli Ellice: plik CAD od Renson
pliki techniczne dachu Aero: rysunki CAD i PDF od Renson; kalkulator lokalizacji otworów montażowych
Instrukcje użytkownika: Camargue, Camargue Skye, Ellice
Instrukcje montażu: Camargue, Camargue Skye, Ellice
filmy prezentujące zasady działania pergoli Camargue, Camargue Skye, silnika S-Drive, konfiguratora online pergoli
inne materiały i pomoce: standardowa paleta kolorów powłok aluminiowych Renson, typologia tkanin Renson
Strona Renson Architects. Pliki dwg większości produktów Renson, specyfikacje techniczne, instrukcje, dodatkowe narzędzia i aplikacje, książki zdjęć referencyjnych, gwarancje i deklaracje, biblioteka BIM. Materiały dostępne po założeniu swojego konta użytkownika.
Oficjalny kanał Youtube Renson. Materiały szkoleniowe i marketingowe. Bogata baza filmów.
Pliki dla zadaszenia Lapure (3 sezonowe, z dachem tekstylnym). Kalkulator nachylenia dachu, kalkulator wysokości przejścia, instrukcja montażu, instrukcja użytkownika.
Pliki dla Linarte i Linius (systemy elewacyjne). Katalog 2019 pdf, modele SKP profili.
Oficjalny konfigurator Renson Outdoor. Wybierz, prekonfiguruj i zwizualizuj swoją pergolę. Potem za pomocą urządzenia z systemem Apple iOS możesz zobaczyć jak pergola będzie wyglądać w rzeczywistości przy Twoim domu.
Renson Screen Selector. Konfigurator dla ekranów Fixscreen, umożliwiający sprawdzenie, jak wyglądają materiały w dzień i w nocy, od środka i od zewnątrz.

[template name=content-import post_in=7205]